Grupa terapeutyczna dla kobiet

dreamstime_s_147537074

Środa 17.00-18.30

Prowadzenie: Magdalena Kakareko, Magdalena Kloskowska

Koszt: 50zl/45 min

Grupa terapeutyczna stworzona jest z myślą o kobietach doświadczających różnego rodzaju trudności w relacjach z innymi oraz chcących zwiększyć świadomość siebie: własnych zachowań i uczuć w relacji z innymi ludźmi oraz chcących budować głębsze, bardziej satysfakcjonujące relacje. To intensywne doświadczenie grupowe, pomagające w zmaganiu się z różnymi kłopotami. W trakcie psychoterapii grupowej zostanie stworzona przestrzeń do przepracowania trudnych doświadczeń, negatywnych i bolesnych wspomnień, traum. Podczas procesu uczestniczki wchodzą ze sobą w bezpośrednie interakcje, doświadczając swoich sposobów reagowania na innych ludzi i dowiadując się, jak inni reagują na nie.

Grupa terapeutyczna ma charakter półotwarty, co oznacza, że w trakcie trwania procesu terapeutycznego mogą dołączać nowe osoby. Przewiduje się uczestnictwo 8-10 kobiet. 

Rozpoczęcie psychoterapii grupowej poprzedzone jest konsultacjami indywidualnymi, które będą służyć przeanalizowaniu możliwości uczestniczenia w grupie, rozpoznaniu trudności i przygotowaniu do rozpoczęcia procesu grupowego.